Oferta pracy Holandia pracownik szklarni – ogórki

Firma Liderjob ( cert.16198) poszukuje osób zainteresowanych pracą w szklarni przy obrywaniu  liści i kwiatów oraz  zbiórze ogórków.

Zakres obowiązków podstawowych :

· Obrywanie liści oraz kwiatów

· Zbiór i pakowanie ogórków

· Obniżanie sznurków i roślin

WYMAGANIA:

· Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

· Doświadczenie jako pracownik szklarni przy obrywaniu liści i kwiatów, owijaniu, oraz przy zrywaniu ogórków

· Dyspozycyjność do wyjazdu na dłuższy okres czasu (z możliwością skorzystania z urlopu)

· Prawo jazdy kat.B mile widziane

· Umiejętność pracy na różnych stanowiskach pracy

· Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań

OFERUJEMY:

·stawka 9,26 euro brutto

·regularne cotygodniowe wypłaty na konto

·transport do Holandii

·zakwaterowanie

·ubezpieczenie holenderskie

·możliwość stałej współpracy

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"