Oferta pracy w Holandii- pokojówka

LiderJob (cert. 16198) to nowoczesna agencja zatrudnienia szuka właśnie Ciebie do pracy za granicą!

Aktualnie poszukujemy dla swojego holenderskiego klienta osób na stanowisko: „pokojówka” w Amsterdamie.

  Obowiązki:

  • sprzątanie pokoi wraz z urządzeniami sanitarnymi
  • wymiana pościeli i ręczników, mycie łazienek, odkurzanie dywanów itp.
  • uzupełnianie broszurek, upominków przeznaczonych dla gości hotelowych
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi gości hotelowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co tydzień- bez stawki wiekowej
  • dodatek wakacyjny 8%
  • pracę na dłuższy okres czasu
  • zakwaterowanie odpłatne na pierwsze dwa miesiące pracy- później pomoc w znalezieniu własnego zakwaterowania
  • ubezpieczenie

Wymagamy:

  • zaangażowania
  • motywacji do pracy
  • niekaralności
  • dokładności
  • otwartości
  • umiejętności pracy w zespole
  • mile widziana znajomość języka holenderskiego, angielskiego, niemieckiego (NIE JEST WYMAGANA)
  • doświadczenie pracy w hotelu będzie dodatkowym atutem

Praca również dla osób z własnym zakwaterowaniem.

POD NUMEREM TELEFONU: 509 240 000 , 500 017 878

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"