Oferta pracy w Holandii- produkcja

LIDERJOB (cert.16198) TO NOWOCZESNA, CERTYFIKOWANA AGENCJA.

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE DO PRACY ZA GRANICĄ !

DLA NASZEGO KLIENTA POSZUKUJEMY OSÓB DO PRACY W FABRYCE

OPIS STANOWISKA:

  • produkcja m.in. rowerów stacjonarnych do ćwiczeń

OFERUJEMY :

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc – możliwość brania zaliczek
  • pracę wśród Polaków, na dłuższy okres czasu
  • ubezpieczenie
  • możliwy urlop już po 8 tygodniach od rozpoczęcia pracy

WYMAGANIA:

  • motywacja do pracy
  • uczciwość
  • prawo jazdy kat. B mile widziane
  • niekaralność
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego lub holenderskiego
  • numer BSN

Kontakt: 509 240 000,  500 017 878 ( w godzinach od 9 do 17 )

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).